Nejčastější dotazy

Mohu zboží vrátit bez udání důvodu?

Ano, vrátit zboží můžete do 14 dnů bez udání důvodu. Výjimka se vztahuje na zboží, které je děláno pro zákazníka na míru, tzn. metrážní koberce nebo metrážní běhouny. Zboží není nutné zasílat na naši adresu, po dohodě jej od vás bezplatně vyzvedne náš kurýr. Výjimka se vztahuje na nadrozměrné zboží.

Za jak dlouho budu mít zboží doma?

Dodací lhůty jsou různé a záleží na konkrétním produktu. Doba odeslání produktu je vždy vyobrazena v detailu produktu, například „Do 5-7 pracovních dnů odešleme“. Následné doručení zboží přepravní společností na vaši adresu trvá obvykle jeden až dva pracovní dny.

Mám na zboží záruku?

Samozřejmě našim produktům plně důvěřujeme a dáváme jim nadstandardní tříletou záruku.

Kdo mi může zboží doručit a kolik mě to bude stáť?

Zboží vám doručí kurýr DPD nebo GLS. Poplatek za dobírku činí 49 Kč. Při objednávce nad 3000 Kč je doprava zdarma avšak ta se nevztahuje na nadrozměrné zásilky. Dopravu nadrozměrných zásilek zajišťuje přepravní společnost FOFR nebo TOPTRANS, která je vždy na vysoké úrovni s ochotným a nápomocným řidičem. Doprava zásilky přepravní společnosti FOFR nebo TOPTRANS vychází 199 Kč při objednávce nad 3000 Kč a poplatek při platbě na dobírku činí 99 Kč.

Volá kurýr při doručení objednávky?

Kurýr vám v den doručení zašle informativní sms, před příchodem vám pak volá. Nevyhovuje-li daná hodina, můžete kurýrovi zavolat a domluvit se s ním, případně můžete přeobjednat doručení na jiný den. Balíček vám také může uložit na nejbližším odběrném místě.

Jaký zvolit rozměr protiskluzové podložky pod koberec?

Doporučujeme zvolit rozměr podložky tak aby zbytečně nepřesahovala koberec ale také aby byla dostatečně velká a mohla tak plnohodnotně splňovat svoji funkci. Objednáváte-li například koberec rozměru 120x170 cm podložku můžete klidně zvolit v šířce 100 cm a délce 150/160 cm.

Pokud má koberec nebo běhoun protiskluzový spodek je potřebná protiskluzová podložka?

V takovém případě podložku nepotřebujete, ale pokud máte v dané místnosti kluzkou podlahu a lehký koberec tehdy se protiskluzovou podložkou můžete pojistit. Odolnost proti klouzání se v takovém případě zvýší a také bude mít koberec měkčí příjemnější podklad, který oceníte tehdy, má-li daný koberec nízký vlas.

Jsou běhouny a metrážní koberce obšity?

Běhouny obšíváme automaticky a zdarma. Metrážní koberce obšíváme na vyžádání. V detailu produktu metrážních koberců máte možnost zvolit Obšití - Ano a tehdy Vám vypočítá cenu na základě rozměru jaký máte zvolen. Cena obšití je 60 Kč s DPH za běžný metr.

Sledujte nás a inspirujte se při výběru #nejkoberce Zobrazit profil